W ubiegłym tygodniu dość niespodziewanie odszedł Andrzej Zięba, wieloletni nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze.
Andrzej Zięba zmarł w...
W ostatnim czasie na jednej ze stron w mediach społecznościowych dodawane są prześmiewcze memy wycelowane w różne osoby z gminy. Najczęściej jednak ich bohaterami...
W czwartek, 20 stycznia, miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie Miejsko-Gminnego Żłobka w Kańczudze, który powstał w ramach realizacji Programu Rozwoju Instytucji Opieki nad...
30 grudnia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Kańczudze, na której uchwalony został budżet Miasta i Gminy Kańczuga na rok 2022.
Uchwała budżetowa Miasta i...