Już po raz dwunasty odbyła się rowerowa pielgrzymka z Zarzecza do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Nadziei w Tuligłowach.
W sobotę, 6 czerwca 40 osobowa grupa pielgrzymów ruszyła w trasę do Tuligłów. – Nasi uczestnicy kojarzą to wydarzenie z pojawiającym się deszczem a także terenem do jazdy nie zawsze sprzyjającym, ale tym razem pogoda była idealna do jazdy – mówią organizatorzy. Najmłodszy uczestnik wyprawy – Kacper miał 7 lat, zaś najstarszy pan Roman 87 lat. Na trasie uczestników duchowo wspierał Wikary Parafii Zarzecze ks. Tomasz Szajna, który wraz z ks. Proboszczem Parafii Tuligłowy Adamem Motyka sprawowali Mszę Świętą w intencji pielgrzymów.
