W ubiegłym tygodniu poruszaliśmy sprawę porzuconego kampera na ul. Słonecznej. Pojazd był zniszczony, a wokół niego przybywało śmieci. Być może nasza interwencja przyspieszyła sprawę, bowiem dzięki działaniom Straży Miejskiej, kamper został zabrany przez właściciela, a teren uporządkowany.
Jak się okazało, sprawa kampera zaparkowanego przy ul. Słonecznej pozostawała w zainteresowaniu Straży Miejskiej już od ubiegłego roku. Pojazd początkowo znajdował się na parkingu przy ul. Spółdzielczej, następnie na ul. Słonecznej. Ze względu na fakt, że został sprowadzony z Norwegii, ustalenie właściciela było utrudnione, ale finalnie udało się doprowadzić sprawę do końca.
– Dzięki skutecznym działaniom strażników właściciel pojazdu został zidentyfikowany i zobowiązany do usunięcia kampera. 17 marca br. pojazd z przestrzeni publicznej zniknął, właściciel usunął go na własny koszt, a teren został uporządkowany – informuje Krzysztof Paszyński, komendant Straży Miejskiej w Jarosławiu.
DP
